Rozvrh - ZUMBA   2015/2016   (80 Kč / hodina)

Pondělí:  20:00 - 21:00 - Mělník centrum, Zvláštní škola - ulice Kněžny Emmy

bez objednání :) ale prosím sledujte web kdyby byla hodina zrušená, popřípadě kdy nebude!!! děkuji

 

 

Zumba zdarma na vaše narozeniny :) Podmínky: +/- 1den vašich narozenin, na hodinu s sebou doklad kde jsou prokazatelné vaše narozeniny

 

CENA - 80,- Kč dospělí, 50Kč děti(do 12 let pouze v doprovodu dospělé osoby,která také cvičí ;))

NEAKCEPTUJI DĚTI BEZ DOPROVODU NA HODINÁCH - NEMÁM ZA NĚ NA HODINĚ ZODPOVĚDNOST

PERMANENTKY: 800Kč - 11lekcí - k zakoupení na mých hodinách

 

 

Zumba - hubnutí jinak

Hubnutí je posedlost. Silní chtějí být hubení, hubení chtějí být ještě hubenější. Drastické diety, hodiny strávené v posilovně, vážení, měření tuku, jo-jo efekt. Znáte to také? Zumba je hubnutí jinak. Zumba vlastně hubnutí není. Zumba je radost z pohybu. Zumba je způsob, jak za hodinu spálit až 1000 kalorií a neomezovat se v jídle. Zumba je fenomén, kterému propadli lidé na celém světě.

Zumba si získala milióny fanoušků po celém světě. V Česku Zumbu cvičí tisíce žen i mužů. Zumba je návyková.

Víte, jaká je historie Zumby?

Stejně prostá jako historie všeho, co je úspěšné - fitness trenér Alberto Perez alias Beto jednou zapomněl CD disk s hudbou na aerobik. Jediné co měl, byl disk s latinskoamerickou hudbou, kterou poslouchal v autě cestem do studia. Zaimprovizoval a Zumba byla na světě. Během krátké doby se stala Zumba v Perezově rodné Kolumbii natolik populární, že si Pereze jako choreografa pro jedno se svých alb vybrala zpěvačka Shakira.

Po Betově příchodu do USA v roce 2001 se Zumba stává celosvětovým hitem. Bet zakládá s dalšími dvěma podnikateli společnost Zumba fitness, která si dává za cíl „přinést do světa fitness zábavu“. To se jí evidentně daří, v současné době se Zumbě věnuje minimálně jednou týdně přes 5 miliónů lidí v 80 zemích světa.

 

ZUMBA

ZUMBA je dynamický zábavný fitness program, který v sobě spojuje prvky aerobního cvičení a latinsko-amerických tanců. ZUMBA je založena na principu intervalového kardio tréninku, kde se střídá svižná část s pomalejší a v této kombinaci dochází ke spalování tuků a efektivnímu formování celého těla (nejvíce v oblasti trupu, budete tedy mít štíhlý pas a pevné bříško). Cvičí se na úžasnou veselou motivující hudbu, která Vám sama hýbe tělem !!! Nemusíte se ale bát, že byste během lekce nestíhali!  Lekce Zumby zvládne úplně každý, nepotřebujete mít žádné taneční či fitness zkušenosti, je navržena pro každého bez rozdílu věku, váhy či kondice. Není vůbec nutné dokonale napodobovat pohyby instruktorky. Ta je pro Vás pouze "inspirací".... Můžete si pohyby provádět, jak se Vám chce a podle toho, jak se právě cítíte. 
Při hodině si ani neuvědomíte, že cvičíte, nemusíte přemýšlet nad žádnými složitými kroky a budete se cítit jako na part
y.

ZUMBA je úžasná pro mysl, tělo i duši. Využívá základní kroky především  salsy, reggaetonu, merengue a cumbie, ale také tanga, flamenga, rockenrollu či country.

 

Co je cílem cvičení ZUMBA Fitness®

Pobavit se při tanci na skvělou hudbu, předávat radost z pohybu, ukázat, že se dá hubnout s úsměvem, bez stresu, a že to zvládne každý !!!!

Nejpoužívanější taneční styly

Merengue: Za kolébku se považuje Dominikánská republika, ale také se může najít na Haiti a Santo Domingu. Poměrně rychlý tanec, kde je rytmus kolem 120–160 bpm (beats per minutes= údery za minutu). Každý úder je stejný. Používají se tyto nástroje: tambora, bubny, trumpety a guiro.


Salsa: Je směs karibských kultur a je silně ovlivněn Kubou, Afrikou a Španělskem. Populární se salsa stala až v New Yorku a v Floridě, kde je slavná až dodneška. Používají se timpany, trumpety a trombony. Salsa má výrazné beaty a je velmi rychlá (okolo 180 bpm)

 

Cumbia: Rytmy až z Kolumbie, Jižní Ameriky, ale silné ovlivnění je i Afrikou a Evropou. V začátcích se používaly perkusy a pouze hlas, později se přidaly další nástroje. Cumbia je často spojována s tropickou a kreolskou příchutí muziky. Perkusy jsou základ a další nástroje se používají guiro, harmonika a tambora.

 

Reggaeton: Je z Jamaiky a je velmi populární v Puerto Ricu a Panamě. Obsahuje tvrdé rytmy a základem jsou bubny. Někdy se mu říká "hudba ulice".

 

Co s sebou na hodinu ZUMBY?

Pohodlné oblečení – nejlépe tepláky či kraťasy s tílkem (počítejte s tím, že se velmi zapotíte), tenisky – takové co jsou na aerobic či do posilovny a hlavně pití a ručník