Datum: 03.11.2010

Vložil: Markéta

Titulek: Zumbááááááááááá

Ahoj všichni zumba nadšenci. Za sebe musím říct, že mě Zumba s Niki opravdu dost vzala. Dříve jsem chodila na hodiny do fitka, ale něco mi tam pořád chybělo, mám ráda rychlost, energičnost, za úsilím práce chci vidět efekt a co je nejdůležitější, jít si zacvičit vždy s radostí a s úsměvem. A tohle všechno jsem u Niki našla :) Pamatuji si na první hodinu Zumby s Niki, tehdá ještě v Topasu (pamatujete taková ta malá místnost, kam nás narvaly a my tam ani nemohly roztáhnout ruce), byl to opravdu záhul, ale super nabití do dalšího dne. Od té doby jsem musela jít na její každou hodinu a to trvá už 8 měsíců a nemůžu se dočkat další hodiny! Byla jsem dvakrát na holčině v Olympii, ale i mrtvej brouk je rychlejší :) A jednou, jelikož jsme se nevešly s kamarádkou do kapacity v Topasu, jsem vyzkoušela Lenku P. v Lidušce, dá se, ale několik let jsem závodně tancovala a co mi opravdu hodně vadí je, to že někdo neslyší muziku a nejde do rytmu, což si myslím, že v Zumbě je docela podstatné! A je pravda, že jsem se tam moc nezapotila, více se tam odpočívalo, než zumbilo! Na NIKI prostě nikdo nemá!!!! Všem a to i těm méně "pohyblivě nadaným" ZUMBU vřele doporučuji!!!!

Přidat nový příspěvek